logo

משחקי שולחן - אטרקציות לאירועים

צור קשר
052-666-5518

 

צור קשר

חוגגים: אטרקציות ליום הולדת

חוגגים: אטרקציות ליום הולדת

כמו כל דבר בחיים, גם הצלחה של חגיגת יום הולדת תלויה במידת ההערכות וההכנה, וככל שזו תעשה בצורה יעילה יותר, כך תוכלו לנוח מהר יותר על עלי הדפנה וליהנות ממסיבה מוצלחת.

המתכון ליום הולדת מושלם הוא שילוב של אוכל, מוזיקה והפעלות מיוחדות כשלכל אחד מהם תפקיד הכרחי, כהפעלות והאטרקציות השונות, אם הן נבחרו בקפידה יכולות לפצות בהחלט על כל יתר החלקים שנדרשים להפקה מוצלחת.

אטרקציות ליום הולדת הן למעשה החלק המבדר של האירוע והן מתאימות לאירועים בכל הגילאים. ממש כפי שהן יעילות בימי הולדת של מבוגרים, הן יעילות גם בימי הולדת של מבוגרים, על אחת כמה וכמה אם המוזמנים מגיעים עם ילדיהם. אך, גם בהעדר נוכחות של ילדים במקום לאטרקציות תמיד יהיה קהל, והוא בהחלט יהיה מרוצה.

תכנון מוקדם- היכרות עם האטרקציות והבחירה הנכונה

נכון להיום קיים מבחר עשיר מאד של אטרקציות שונות המתייחסות לתחומי פנאי שונים וקשת האפשרויות מאד מגוונת. ידע במקרה זה הוא חשוב, ועל מנת לעשות את הבחירה הנכונה חשוב להכיר תחילה את האפשרויות השונות.

משחקי שולחן

משחקי שולחן זו אטרקציה נהדרת לכל סוגי ימי ההולדת, כאשר בתוך הקטגוריה הזו ניתן למצוא לא מעט משחקים שונים. שולחנות ביליארד, שולחנות פוקר, רולטה, שולחנות כדורגל, כדור סל, פינג פונג ונוספים.

סימולטורים

כמו משחקי השולחן למיניהם גם הסימולאטורים היא אטרקציה חביבה על כולם ונהנים ממנה מבוגרים וילדים כאחד. סימולאטור כשמו כן הוא מדמה פעילות מסוימת, כשההדמיה היא ברמה גבוהה, החוויה היא רב חושית וכמעט זהה לזו האמיתית, אם לא זהה לחלוטין. בין מכלול הסימולאטורים השונים אפשר למצוא הדמיות לטיסה, נהיגה, סקי וסימולאטורים נוספים.

משחקי וידאו

קטגוריות נוספות של אטרקציות הן משחקי ווידאו, סוני, ווי ודומיהם. מדובר על משחקים שכולם נהנים מהם בבית והם בהחלט ייהנו מהם גם במסיבת יום הולדת.

החל ממשחקי ספורט ועד למפלי שוקולד, עומד בפניכם עולם שלם. רק תבחרו, ואתם מוזמנים כמובן גם לשלב.

איך בוחרים אטרקציות ליום הולדת?

לפני שמקבלים החלטות כדאי לעשות עבודה הכנה שכוללת

 1. הגדרה של גודל המקום והמיקום שלו. האם אתם מתכננים להפיק את יום ההולדת בתוך מרחב סגור או תחת כיפת השמים, האם תהיה פלטפורמה קיימת, כלומר משטח ישר וחיבור לחשמל, או שמדובר על שטח פתוח שאינו מותאם לשימוש ומצריך התאמות מיוחדות.
   
 2. כמה אנשים מוזמנים לאירוע ומה גילאי המוזמנים.
   
 3. מה גודל התקציב שעומד לרשותכם? חבל מאד שתתחילו לבחור בספקים שימצו את מסגרת התקציב כולה על אטרקציה בודדת.
   
 4. מציאת הספק המתאים לאספקת האטרקציות הרלוונטיות. למעשה, לספק יש את המשקל הגדול ביותר, משום שכשמדובר על ספק טוב באמת, מידת ההשקעה שתידרש מכם היא אפסית.

  ספק מקצועי יוכל להציע את המגוון העשיר ביותר של אטרקציות בתחנה אחת, מבלי שיהיה צורך לעבור בין חנויות וספקים שונים. הוא יעניק שירות מקיף אשר כולל אספקה של האטרקציות, התקנה שלהן והפעלה שלהן לאורך כל האירוע.

  במקום שתצטרכו לאסוף את המתקנים באופן עצמאי, לתפעל אותם ולהחזיר בכוחות עצמכם תוכלו ליהנות משירות כולל מ-א' ועד ת'. כמובן שתקינות האטרקציות והבטיחות שלהם היא הדבר החשוב ביותר, ורק חברה מקצועית ומנוסה תוכל באמת להבטיח זאת.

אנחנו ב-MM-Games מזמינים אתכם ליהנות משירות אדיב, מקצועי ומשתלם. עם מבחר אטרקציות ענק, ליווי לאורך כל האירוע והתחייבות למוצרים הטובים ביותר בשוק. כך שלכם נותר רק להתקשר.