logo

משחקי שולחן - אטרקציות לאירועים

צור קשר
052-666-5518

 

צור קשר

10 טיפים לארגון יום כיף לעובדים

10 טיפים לארגון יום כיף לעובדים

ימי כיף ואירועים לעובדים הם אחת המטלות המרכזיות והחשובות שיש לכל מנהל או ראש צוות לבצע. צבירת חוויות משותפות מאפשרת הרגשה חברית וטובה יותר במקום העבודה, ולהגיע לעבודה עם חיוך זה דבר שניכר גם על התוצאות והאווירה במשרד.

לפני שאם מתחילים, חשבו מי קהל היעד של היום שאתם מארגנים. האם מדובר בקבוצה קטנה או גדולה? האם הקהל ברובו מבוגר, וגם אם כן, איך יגיב לפעילות אקטיבית? איזה סגנון של פעילות יתאים לכמה שיותר אנשים?

תמיד מומלץ לערב ביום שלכם מספר פעילויות או אטרקציות מעולמות שונים, כך תלכו על בטוח, ותדעו שאף אחד לא יישאר מאוכזב או משועמם. פורמט של תחרות קבוצתית מכיל מגוון פעילויות, שמתאימות גם למי שאוהב להזיז את הגוף וגם למי שמעדיף להזיז את גלגלי המוח ולהשקיע בחידות ואתגרי חשיבה. היתרון הגדול של מרוץ או תחרות – הגיבוש ועבודת הצוות שהם מניבים. ישנן חברות שמפיקות במקצועיות תחרויות למשתתפים מבוגרים, אך תוכלו לארגן כזו גם בעצמם, עם קצת יותר השקעה בתוכן.

מלבד התחרות, אטרקציה יצירתית ומחדשת תמיד סוחפת ומותירה רושם טוב. בחרו על פי העונה – ניתן לערוך שיט מפרשיות בים או דווקא דהירה על מתקני מים כמו בננות או אבובים, אפשר להתכנס לערב קזינו או מופע סטנאפ באולם סגור וחגיגי, או לחגוג באסקייפ רום מתוחכם או מרוץ מכוניות אינטראקטיבי. ניתן גם לקבוע סיור על סגווי ברחבי העיר, זו אפשרות ייחודית ומלהיבה ליום כיף לעובדים שידברו עליו רבות. כך או כך – בימינו נדרש יותר מאוכל טוב ונאומים כדי לייצר חוויה.

שימו לב למיקום – נסיעה רחוק ממקום העבודה, לעיר מיוחדת או טבע בעל נוף מרשים, מייצרת אווירה חגיגית יותר ממיקום הקרוב למשרד. במקרה כזה, הקפידו על ההיערכות הלוגיסטית – האם צריך להזמין אוטובוסים או שההגעה עצמאית, ואם כן, האם לכולם יש איך להגיע? חשוב להזמין כמות מספקת של חובשים שיעניקו עזרה ראשונה, וכמובן, לבטח את האירוע. במידה ועורכים את האירוע דרך חברה מקצועית, היא דואגת לכל אלו כחלק מהחבילה.

מלבד הפעילות, הוסיפו הפתעות קטנות שישאירו זיכרון ויעלו חיוך: חולצות עם סמל החברה למזכרת, כובעים, מחברות, או סל מתנה קטן לכל עובד.

אל תפסחו על האווירה והמראה של האירוע – אם מדובר במקום סגור, חשוב שיהיה תחום על ידי סרטים ושלטים המברכים לשלום, בלונים בצבעי החברה, ואם גם משפחות וילדים מגיעים – כמה אטרקציות צבעוניות כמו מתנפחים ומתקנים שילהיבו את הילדים.

בגזרת האוכל, חשוב שיהיה כשר כדי שיתאים לכולם, ויהיה צבעוני ומושך את העין ככל הניתן. בופה הוא תמיד הרך המרשימה ביותר להגיש, ועדיף על חלוקת סנדוויצ'ים או ארוחות מוכנות בסגנון. אם נשארים במיקום אחד לאורך כל האירוע – בר פתוח עם משקאות, ממתקים או שייקים יהווה מוקד מרכזי לשיחות ולהתבדחות, בוודאות!

אל תשכחו – אפשרויות רבות עומדות בפניכם, אבל אתם מכירים את הסגנון של החברה שלכם הכי טוב ויודעים למה העובדים יתחברו. בהצלחה!